Adrenalin tutkunlarının programı başladı…

Abone ol

google news logo
Giriş28 Şubat 2017
Güncelleme10 Nisan 2023
0Adrenalin tutkunlarının programı başladı…

Üsküdar Üniversitesi Televizyonu (ÜÜTV) yeni yayın döneminde zengin ve bir o kadar da özgün programlarıyla dikkat çekiyor. Uzun yıllar otomobil ve motorsporlarıyla uğraşan kendisi aynı zamanda profesyonel ralli pilotu olan Murat Günarslan'ın hazırlayıp sunduğu ‘Spor Hayattır’ ÜÜTV’de başladı. Hayatını spor adamış, adrenalin ve aksiyon sporu tutkunlarının konuk olduğu program her Salı canlı yayınla seyircisiyle buluşuyor. 

Şu ana kadar otomobil ve motorsporlarına gönül vermiş, çok özel isimlerin konuk olduğu programda; ilerleyen bölümlerle beraber ralli, motosiklet, karting, off-road, snowboard, yamaç paraşütü, drift, rallikros gibi extreme sporlarla uğraşan konuklar, bilgi ve deneyimlerini sohbet ortamında izleyicilerle paylaşmaya devam edecek.

Motorsporlarının şampiyon ve öncüleri canlı yayın konuğu oldu.

5 kez Türkiye Ralli Şampiyonu olan Yağız Avcı, 26 yıldır otomobil sporlarıyla uğraşan, hem Avrupa’da hem de Türkiye’de sayısız yarışa katılan Burak Çukurova, otomobil sporunun son dönemde yetiştirdiği en önemli co-pilotlardan Erhan Arıkan, hayatını otomobil ve motorsporları fotoğrafçılığından kazanan Harun Özdemir gibi değerli isimlerin katıldığı Spor Hayattır, Türk televizyonlarında önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Spor Hayattır, uzun süredir özlenen lezzette program olarak da daha ilk bölümleriyle beğeni kazanıyor.

Uzman ellerde hazırlanan program

Otomobil, motorsporları ve motosiklet konusunda uzman olan ve uzun yıllardır hem basın mensubu, hem televizyon yayıncısı hem de bir sporcu olarak, motorsporları dünyasını yakından takip eden Murat Günarslan, her hafta hazırlayıp sunduğu bu özel programla adrenalin tutkunlarının uzun zamandır beklediği bir yayına da imza atıyor.

Adrenalin tutkunlarının programı başladı… 2

Her yayın sonrası teşekkür ve tebrik mesajları yağıyor

Kısa sürede yoğun izleyici kitlesine ulaşmayı başaran, özellikle extreme spor tutkunlarının beğenisini kazanan program misafir ettiği konuklarıyla da spora adım atmak isteyenlere rehberlik ediyor. Uzman konuklar, tutkunu oldukları sporun tüm detaylarını, spora adım atmanın yollarını canlı yayında samimi bir şekilde izleyiciyle paylaşıyor. İlgiyle takip edilen program sonrası seyirciler telefon ve mesajlarla yapımcıları teşekkür yağmuruna tutuyor.

Bu hafta 5’inci programıyla izleyicisinin karşısında olacak Spor Hayattır’ın bu hafta ki konukları yine çok renkli. Extreme sporcular Ozan Yenliç ve Metin Yeşil Murat Günarslan’ın canlı yayın konuğu oluyor. Her iki isim de çok uzun zamandır; yamaç paraşütü, snowboard ve dalış sporlarıyla ilgileniyor, motosikletle uzun mesafe seyahatleri gerçekleştiriyor.

Her hafta canlı yayınla ekranlarınızda

Haber paketleri ve en özel görüntülerle izleyicisine ulaşan Spor Hayattır programı, her hafta Salı günü saat 14.00'te Üsküdar Üniversitesi Televizyonu ÜÜTV'de izlenebilir.
Üsküdar Üniversitesi Televizyonu ÜÜTV'yi HD kalitede canlı olarak izlemek için web portalı tv.uskudar.edu.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli.
Ayrıca Üsküdar Üniversitesi Televizyonu resmi Facebook hesabından da canlı yayınları online olarak takip edebilirsiniz.

Canlı olarak izleyemediğiniz ve kaçırdığınız programların kayıtlarına ise Üsküdar Üniversitesi Televizyonu ÜÜTV'nin resmi YouTube hesabından ulaşabilirsiniz.

Adrenalin tutkunlarının programı başladı… 3