Bilinçli Hipnoz 3’üncü basamak eğitimleri başlıyor

Abone ol

google news logo
Giriş26 Şubat 2013
Güncelleme10 Nisan 2023

Birçok hastalığın tedavisinde kullanılan “Bilinçli Hipnoz Eğitimi” Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde sürüyor. İki basamağı geride bırakan kursiyerler şimdi 9-10 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek 3’üncü basamak için gün sayıyor.

Bilinçli Hipnoz 3’üncü basamak eğitimleri başlıyor

Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Tıbbi Hipnoz Derneği ile birlikte düzenlediği “Bilinçli Hipnoz Eğitimi” kurslarıyla yoğun ilgi görüyor.

İlki 5-6 Ocak tarihinde başlayan ve tüm yıl boyunca devam edecek eğitimlerin liderliğini Dünya Hipnoz Ödülü sahibi, Üsküdar Üniversitesi öğretim görevlisi Ali Eşref Müezzinoğlu yapıyor.

Doktor, diş hekimleri ve psikologların faydalandığı kurslarda Dr. Ali Özden Öztürk ile Dr. Murat Ulusoy da eğitimlere katılıyor.

İkinci basamağı da geride bırakan kursiyerler şimdi 9-10 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek 3’üncü basamak için gün sayıyor. Bilinçli hipnoz eğitimi kapsamında kursiyerlere destek alınarak zayıflama, ağrısız doğum, çocuğun sınav başarısının yükseltilmesi, korkulardan kurtulma, alerji tedavisi ağrı ve bulantı giderme, sigara bırakma, migren ağrılarından kurtulma, ağrısız diş çekimi gibi konularda eğitim veriliyor.