Cemalnur Sargut’un katılımıyla “O’nun Samimiyeti” söyleşisi gerçekleştirildi.

Abone ol

google news logo
Giriş15 Nisan 2014
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Üsküdar Üniversitesi, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Öğrenci kulüpleri Mutasavvıf Cemalnur Sargut’un konuşmacı olarak katıldığı “ O’nun Samimiyeti” konulu bir söyleşi düzenledi. Ayasofya İlahi Grubunun da yer aldığı etkinlikte Peygamber efendimize yazılan mektup ve O’nu anlatan şiir yarışmasında dereceye giren öğrenciler de ödüllendirildi.

Cemalnur Sargut’un katılımıyla “O’nun Samimiyeti” söyleşisi gerçekleştirildi.

Üsküdar Üniversitesi Kutlu Doğum Haftası kapsamında Peygamber Efendimizi anlatan bir program düzenledi.

Öğrenci Kulüpleri tarafından Üsküdar Üniversitesi Altunizade Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen programa ilgi yoğundu.

Mutasavvıf Cemalnur Sargut’un konuşmacı olarak katıldığı O’nun Samimiyeti konulu söyleşide Ayasofya İlahi Grubu da yer aldı.

Konuşmasında Peygamber Efendimizin samimiyetine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunan Sargut, Peygamber Efendimizin her davranışında samimiyet olduğunu söyledi.

Cemalnur Sargut’un katılımıyla “O’nun Samimiyeti” söyleşisi gerçekleştirildi. 2

Programa Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katıldı. Kutlu doğum haftasının toplum değerleri ve insanların kaynaşması açısından önemli olduğunu ifade eden Tarhan, kişilerin esasta ve usulde samimi olması gerektiğini söyledi. Bugün samimiyeti bilimin de incelediğini vurgulayan Tarhan, kişinin önce kendine karşı samimi olması gerektiğini belirtti.

Programda Ayasofya İlahi Grubu’nun gazel ve ilahileri beğeniyle dinlenirken Program çerçevesinde Üsküdar Üniversitesi öğrencileri arasında düzenlenen şiir ve mektup yarışmasında dereceye giren öğrenciler de ödüllendirildi.

Dereceye girenlere ödüllerini Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Mutasavvıf Cemalnur Sargut verdi.

Cemalnur Sargut’un katılımıyla “O’nun Samimiyeti” söyleşisi gerçekleştirildi. 3Katılımcılara güllü lokum ve gül şerbeti ikram edilen programda Cemalnur Sargut program sonunda kitaplarını da imzaladı.