Doğan Cüceloğlu Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret etti

Abone ol

google news logo
Giriş16 Aralık 2013
Güncelleme10 Nisan 2023

Doğan Cüceloğlu Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret ettiKişisel gelişim alanında Türkiye’nin önemli isimlerinden biri olan Doğan Cüceloğlu, Davranış Bilimleri ve Sağlık alanında Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret etti. Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile üniversitenin tüm birimlerini gezen ve bilgi alan Cüceloğlu, Üsküdar Üniversitesi’nin Türkiye’ye kazandırılmış önemli bir model olduğunu söyledi.

Davranış Bilimleri ve Sağlık alanında Türkiye’ye yeni model getiren Üsküdar Üniversitesi’ne ziyaretler devam ediyor.

Üsküdar Üniversitesi’nin eğitimdeki farklı konsepti eğitimden, bilim insanlarına kadar hemen her alandan kişinin dikkatini çekiyor.

Bu kapsamda Üsküdar Üniversitesi’ni son olarak Türkiye’nin kişisel gelişim alanında önemli isimlerinden biri olan Doğan Cüceloğlu ziyaret etti.

Kendisi bir psikolog olan Cüceloğlu üniversitenin tüm birimlerini gezdi. Cüceloğlu’na Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Genel Sekreter Selçuk Uysaler ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sevda Asgarova eşlik etti.

Doğan Cüceloğlu Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret etti 2

Tüm çalışmalar hakkında bilgi alan Cüceloğlu, gerek fiziksel ve teknolojik gerekse eğitim modeliyle Üsküdar Üniversitesi’nin Türkiye eğitimine önemli katkı sağlayacağını söyledi.