Dr. Can Tumba, NPİSTANBUL Hastanesi ailesine katıldı

Abone ol

google news logo
Giriş14 Ağustos 2020
Güncelleme29 Aralık 2021
Dr. Can Tumba, NPİSTANBUL Hastanesi ailesine katıldıÜsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi, uzman kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, öğrenme güçlüğü, otizm, tik bozuklukları alanlarında çalışmalar yürüten Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Can Tumba, Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi’nde görev yapmaya başladı.

Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Can Tumba, Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi ailesine katıldı.

Can Tumba kimdir?

2000 yılında Galatasaray Lisesi, 2006 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olan Can Tumba, 2017 yılında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ABD’da uzmanlığını tamamladı.

Muş Devlet Hastanesi’nde 2017-2019, Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi’nde 2019-2020 yılları arasında görev yapan Dr. Can Tumba, 2020 Temmuz ayından itibaren NPİSTANBUL Hastanesi’nde görevine devam etmektedir.

Dr. Can Tumba’nın ilgi alanları arasında dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, öğrenme bozuklukları, otizm spektrum bozuklukları, zeka gerilikleri, tik bozuklukları, anne-babalık becerileri ve anksiyete bozuklukları yer almaktadır.