En genç radyocu Doğancan Özadlı, Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle buluştu

Abone ol

google news logo
Giriş01 Nisan 2016
Güncelleme10 Nisan 2023
0

“Türkiye’nin en genç radyo programcısı” olarak tanınan Doğancan Özadlı, Üsküdar Üniversitesi’nde düzenlenen söyleşide öğrencilerle sohbet etti.

En genç radyocu Doğancan Özadlı, Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle buluştuRadyo VİVA’daki programlarıyla sevilen Genç Radyocu Doğancan Özadlı, Medya ve İletişim Kulübü’nün düzenlediği söyleşiyle Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.

Söyleşisinde samimi olan genç radyocu, sosyal medyada attığı kısa komik videolar sayesinde oyunculuk ve sinema teklifi aldığını söyledi.

Programını her yaştan ve kesimden dinleyici için hazırladığını belirten Özadlı, “Program yaparken her yaştan insanların beni dinlediği düşünerek yapıyorum. Ve bilmiyorum insanlar beni hangi şartlar altında dinliyor ya da kimler dinliyor. İlginç bir meslek ama çok seviyorum ve çok mutluyum bu işi yaptığım için” diye konuştu.

Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Özadlı, “Programa nasıl hazırlanırsız?” sorusu üzerine “Param var yine de metrobüse biniyorum. Çünkü karşıma neyin çıkacağını bilmiyorum, bazen bir programı sadece metrobüste, otobüste duyduğum abilerden, ablalardan sözlerle geçiriyorum. Kısacası benim için orası, programa hazırlık alanı…” diye yanıtladı.

Genç radyocuya kulüp başkanı Onur Göze plaket takdim ederken genç radyocu söyleşisini öz çekim ile tamamladı.

En genç radyocu Doğancan Özadlı, Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle buluştu 2En genç radyocu Doğancan Özadlı, Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle buluştu 3