İsmail Barış Üsküdar Üniversitesi’nde ders verecek

Abone ol

google news logo
Giriş22 Ağustos 2014
Güncelleme10 Nisan 2023
0

İsmail Barış Üsküdar Üniversitesi’nde ders verecekÜsküdar Üniversitesi öğrenci ve akademik kadrosuyla büyüyor. Alanında önemli isimleri kadrosuna katıyor. Ulusal hakemli dergilerde çok sayıda makalesi ve bilimsel toplantılarda bildirileri yer alan Yrd. Doç. Dr. İsmail Barış, Üsküdar Üniversitesi’nde. Uzun bir süre Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Barış, Sosyal Hizmet Bölümünde öğrencilerle buluşacak.

Üsküdar Üniversitesi ailesi büyüyor.

Öğrenci sayısını her geçen yıl artıran Üsküdar Üniversitesi, alanında otorite isimleri de kadrosuna katmayı sürdürüyor.

Yüksek lisans ve doktorasını çocuk, aile, suç üzerinde yaptığı sosyolojik çalışmalarla gerçekleştiren Yrd. Doç. Dr. İsmail Barış Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü’nde derslere girecek.

Bugüne kadar ulusal hakemli dergilerde makaleleri yayınlanan, Ulusal bilimsel toplantılarda bildirileri yer alan Barış,  birçok önemli görevlerde bulundu. Üniversitelerde lisans, yüksek lisans ve doktora dersleri veren Barış, uzun bir süre de Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü görevinde bulundu.  

Yrd. Doç. Dr. İsmail Barış artık Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde öğrencilere ders verecek.