JCI denetimi başarısı, plaketle taçlandırıldı

Abone ol

google news logo
Giriş03 Haziran 2021

Üsküdar Üniversitesi uygulama ortağı olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) tarafından dördüncü kez başarıyla denetlendi.

JCI denetimi başarısı, plaketle taçlandırıldı

Dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) denetimini dördüncü kez başarıyla tamamlayan Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi, denetim sürecindeki katkıları nedeniyle çalışanlarına plaket takdim etti. NPİSTANBUL Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, düzenlenen törende denetim sürecindeki başarılı performanları için hastane personeline teşekkür etti.

Üsküdar Üniversitesi uygulama ortağı olan NPİSTANBUL Hastanesi, dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) tarafından dördüncü kez başarıyla denetlendi.

Hastane personeline plaket verildi

NPİSTANBUL Hastanesi yönetimi, başarıyla tamamlanan denetimlerin ardından düzenlenen bir törenle hastane personeline plaket sundu. Hastane personeline başarıyla geçen denetimlerde gösterdikleri çalışma, çaba ve katkıları nedeniyle plaket takdim edildi. Hemşirelik Hizmetleri, Tıbbi Direktörlük, Satınalma, A Plus Temizlik Hizmetleri, Psikiyatri Hizmetleri Direktörlüğü gibi pek çok birime plaket takdim edildi. 

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, teşekkür etti

NPİSTANBUL Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, törende yaptığı konuşmada dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) tarafından dördüncü kez denetlendiklerini ve denetimlerin başarıyla tamamlandığını söyledi. Prof. Dr. Nevzat Tarhan, başarıyla tamamlanan denetim sürecinde katkıları bulunan tüm hastane personeline performans ve çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.