Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantısının konuğu Prof. Dr. Ayşin Dervent oldu.

Abone ol

google news logo
Giriş23 Ekim 2015
Güncelleme10 Nisan 2023

Üsküdar Üniversitesi ve NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nin birlikte düzenlediği Multidisipliner Eğitim Toplantıları devam ediyor. Her hafta farklı konuların ele alınıp bilimsel veriler ışığında tartışıldığı toplantıların bu hafta gündeminde  “Çocukluk Çağı Epilepsilerinde Semiyoloji” konusu vardı. Konuyla ilgili bilgiyi Prof. Dr. Ayşin Dervent verdi.

 Her hafta Çarşamba günleri Prof. Dr. Rasim Adasal Konferans Salonu’nda Üsküdar Üniversitesinin akademisyenleri, yüksek lisans ve lisans öğrencileri ile NPİstanbul Nöropsikiyatri hastanesinin uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilen Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantıları sürüyor.

Seçilen konuların bilimsel veriler ışığında ele alınıp, her yönüyle değerlendirildiği, farklı disiplinlerle de irdelendiği yeni dönemin ikinci toplantısının gündeminde “Çocukluk Çağı Epilepsilerinde Semiyoloji” konusu vardı.

Prof. Dr. Ayşin Dervent konuya ilişkin önemli bilgiler verdi.

Daha sonra Şizofrenide Tdcs literatür sunumu vardı. Sunumu Üsküdar Üniversitesi’nden Uzm. Psk. Fatma Zehra Krzan yaptı.

Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantısının konuğu Prof. Dr. Ayşin Dervent oldu. Multidisipliner Bilimsel Eğitim Toplantısının konuğu Prof. Dr. Ayşin Dervent oldu. 2