NPGRUP Ailesinde Kurban Bayramı Coşkusu...

Abone ol

google news logo
Giriş03 Ekim 2014
Güncelleme10 Nisan 2023

Her geçen gün büyüyen NPGRUP ailesi, bayram geleneğini bozmadı. Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi çalışanları bayramı yine öncesinden yaşadı. Üniversite ve Hastanede ayrı ayrı düzenlenen bayramlaşma törenlerinde çalışanlar birbiriyle kucaklaştı, bayramlaştı.

NPGRUP ailesi her geçen gün büyürken bayramlaşma geleneğini de bozmuyor.

Millî ve dinî duyguların, inanışların pekişmesi, taze ve canlı tutulması adına bayramların bilincinde olan NPGRUP ailesi bayramı öncesinde tattı.

Bayram öncesi Üsküdar Üniversitesi Kuzey Yerleşkesi, Çarşı Kampüs ve NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesinde ayrı ayrı bayramlaşma töreni düzenlendi.

Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan öncülüğünde akademisyenler, uzman doktor, psikolog ve idari personel, birbiriyle bayramlaştı. 

Günden güne büyüdüklerini, büyüdükçe de aile bağlarının güçlendiğini vurgulayan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bayramlarda kişilerin farklı yaşam biçimleri geliştirmeleri gerektiğinin altını çizdi. Bayram öncesinde çözülemeyen sorunlar, takıntıların bayramda rafa kaldırılması gerektiğini vurgulayan Tarhan, bayramı kırgınlıklarla geçirmemek gerektiğini ifade etti. Bu günlerde paylaşımı artırmak gerekir diyen Tarhan, mağdur, muhtaç ve yalnızları da unutmamak gerektiğini hatırlattı.

NPGRUP Ailesinde Kurban Bayramı Coşkusu...

NPGRUP Ailesinde Kurban Bayramı Coşkusu... 2