Otel konforunda yurt imkânı

Abone ol

google news logo
Giriş01 Ağustos 2014
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Eğitimde özgün ve kaliteli bir model ile öğrencilerini hayata hazırlayan Üsküdar Üniversitesi öğrencilerin barınma ihtiyaçlarının karşılanmasında da kaliteyi yüksek tutuyor. 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalarıyla öğrencilerine otel konforunda, aile sıcaklığında hizmet veren öğrenci konukevi Üniversiteye 200 metrelik yürüme mesafesinde olmasıyla da ciddi avantaj sağlıyor.

Otel konforunda yurt imkânı

Üsküdar Üniversitesi yeni eğitim öğretim yılında da öğrencilerinin barınma ihtiyaçlarını kurum çatısı altında en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor.

Nakkaştepe Kız öğrenci konukevi, 7 gün 24 saat güvenli bir ortamda otel konforunda barınma hizmeti veriyor.

Otel konforunda yurt imkânı 2

72 kişilik öğrenci kapasitesiyle üniversiteye 200 metre yürüme mesafesinde olan konukevi 2, 3, 4 ve 5 kişilik hijyenik odalarıyla öğrencilere aile sıcaklığında ortam sunuyor.

Ailelerin güvenini ve huzuru çok önemsediklerini ifade eden Üsküdar Üniversitesi Kız Öğrenci Konukevi Yöneticisi Zeynep Çetin, öğrencilerin odalarında televizyon, banyo, 24 saat kesintisiz internet ile çalışma masalarının olduğunu söyledi. Öğrencilere sessiz ortamda ders çalışma olanakları sunduklarını ifade eden Çetin, konukevini otelcilik hizmeti anlayışıyla yürüttüklerini kaydetti. Güvenlikten kesinlikle taviz vermediklerini sözlerine ekleyen Çetin, her gün düzenli yapılan temizlikle öğrencilere evleri kadar hijyenik ortam sunduklarını da söyledi.

Çetin, konukevine kayıtların sürdüğünü belirtti.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız