Prof. Dr. Nevzat Tarhan Konya’da 2. Ulusal Tıp Kongresine katıldı

Abone ol

google news logo
Giriş13 Mayıs 2015
Güncelleme10 Nisan 2023

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Konya’da 2. Ulusal Tıp Kongresine katıldıSelçuk Üniversitesi Avicenna Bilim Topluluğu’nun bu yıl 2’incisini gerçekleştirdiği Ulusal Tıp Kongresi gerçekleştirildi. Tıp fakülteleri başta olmak üzere sağlık bilimleri alanlarında çok sayıda katılımcının yer aldığı kongreye Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da konuşmacı olarak katıldı. Tarhan, ‘ İnsanın Kendine Yolculuğu, Modern İnsanın İç Dünyasına Yolculuğu’ başlıklı bir sunum yaptı.   

Avicenna (İbni Sina Öğrenci Topluluğu) ve KORUDER (Konya Ruh Sağlığı Derneği) nin birlikte hazırladıkları 2. Ulusal Tıp Kongresi, 8-9-10 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’nin TÜBİTAK destekli ilk bilim merkezi olan Konya Bilim Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Kongreye değişik şehirlerdeki üniversitelerinden çok sayıda kişinin yer aldığı kongrede, tıp fakülteleri başta olmak üzere sağlık bilimleri alanlarındaki öğrenciler de katıldı.

Genel Tıp konularını kapsayan ve değişik konularda oturumların olduğu programa Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katıldı.

Tarhan, “İnsanın Kendine Yolculuğu, Modern İnsanın İç Dünyasına Yolculuğu” başlığında bir sunum yaptı.

 

 

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Konya’da 2. Ulusal Tıp Kongresine katıldı 2