Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Okur-Yazar Buluşmaları” na katıldı

Abone ol

google news logo
Giriş24 Şubat 2014
Güncelleme10 Nisan 2023

Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Okur-Yazar Buluşmaları” na katıldıProf. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitaplarını okuyan Bağcılarlı bayan okurlar, “ Okur-Yazar Buluşmaları “ kapsamında Tarhan ile buluştu. Mesnevi, Yunus ve Aşk Terapi üzerine okurlarıyla söyleşen Tarhan, sonrasında kitaplarını da imzalandı. Tarhan’a ilgi yoğundu.

2012 Yılında hayata geçirilen “Bilge Kadın Platformu” kapsamında bir araya gelen Bağcılarlı bayanlar, her ay okudukları kitabın değerlendirmesini yaparak birbirleriyle düşüncelerini paylaşıyor.

Bağcılar Belediyesi Kültür Merkezi Bilge Kadın Platformu’nun düzenlediği programın bu ayki konuğu Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü-Psikiyatr-Yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan oldu. Platform üyesi bayanlar, Tarhan’ın kaleme aldığı, Mesnevi, Yunus ve Aşk Terapi kitaplarına ilişkin düşüncelerini paylaştı. 

Bağcılar Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmada daha önceden kitapları okuyarak bilgi sahibi olan bayanlar kitabın konusu, dili ve düşüncesi ile ilgili tespitlerini paylaştı.

Katılımın yoğun olduğu programda Prof. Dr. Tarhan önemli değerlendirmelerde bulundu.