Prof. Dr. Ömerustaoğlu, Uluslararası Karl Popper ve Değişim İlmi Toplantısı’na katıldı

Abone ol

google news logo
Giriş13 Ekim 2015
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adnan Ömerustaoğlu,  Ankara’da düzenlenen “Uluslararası Karl Popper ve Değişim (-Bilimde -Toplumda -Devlette -İnançta)” konulu toplantıya katıldı.

Ankara’da 19-20 Eylül 2015 tarihlerinde İlim Dallarının Düşünce Temellerini Araştırma Enstitüsü tarafından Uluslararası Karl Popper ve Değişim İlmi Toplantısı (-Bilimde -Toplumda -Devlette -İnançta) düzenlendi.

Toplantı, yurt içinden ve yurt dışından dünyanın önemli bilim insanlarından 23 akademisyen ve ilgili dinleyicilerin katılımıyla gerçekleştirildi. İki gün süren etkinlikte konular dokuz oturumda değerlendirildi. 20 Eylül Pazar günü düzenlenen 5. Oturum Prof. Dr. Şafak Ural başkanlığında gerçekleştirildi.

Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adnan Ömerustaoğlu da toplantıya davet edildi. Ömerustaoğlu toplantıda “Bilimsel İlerleme ve Objektif Zihin Kuramı” başlıklı bir bildiri sundu. 

Prof. Dr. Ömerustaoğlu, Uluslararası Karl Popper ve Değişim İlmi Toplantısı’na katıldı Prof. Dr. Ömerustaoğlu, Uluslararası Karl Popper ve Değişim İlmi Toplantısı’na katıldı 2

Prof. Dr. Ömerustaoğlu, Uluslararası Karl Popper ve Değişim İlmi Toplantısı’na katıldı 3 Prof. Dr. Ömerustaoğlu, Uluslararası Karl Popper ve Değişim İlmi Toplantısı’na katıldı 4