Prof. Dr. Sevil Atasoy Çanakkale’de Hukukçularla buluştu...

Abone ol

google news logo
Giriş14 Nisan 2016
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy, Çanakkale’de  hâkim, doktor, avukatlarla bir araya geldi. Atasoy, katılımcılarla deneyimleri, uzmanlık alanı kriminal olaylarda DNA ve kimyanın nasıl kullanıldığı konusunda paylaşımlarda bulundu.

Prof. Dr. Sevil Atasoy Çanakkale’de Hukukçularla buluştu...

Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy, Çanakkale Barosu’nun düzenlediği konferansa konuşmacı olarak katıldı.

“Gelecekçe Suç ve Delil” başlıklı konferansa Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın yanı sıra hâkimler, doktorlar, avukatlar ve Çanakkaleliler katıldı.

Yaklaşık 2 saat süren konferansta katılımcılara deneyimlerinden, uzmanlık alanı kriminal olaylarda DNA ve kimyanın nasıl kullanıldığı hakkında bilgiler veren Atasoy, gelen soruları da cevapladı.

Atasoy’a ilginin yoğun olduğu konferansta Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, verdiği değerli bilgiler için Prof. Dr. Sevil Atasoy’a teşekkürlerini sunarak günün anısına armağan takdim etti.

Prof. Dr. Sevil Atasoy Çanakkale’de Hukukçularla buluştu... 2Prof. Dr. Sevil Atasoy Çanakkale’de Hukukçularla buluştu... 3Prof. Dr. Sevil Atasoy Çanakkale’de Hukukçularla buluştu... 4