Prof. Dr. Sırrı Akbaba “Değerlerimiz ve Psikolojik Sağlık” konulu bildiri sundu.

Abone ol

google news logo
Giriş11 Mayıs 2016
Güncelleme10 Nisan 2023

Samsun Canik Belediyesi ve 19 Mayıs Üniversitesi’nin bu yıl 6’ıncısını düzenlediği ‘PDR Hedefe Doğru’ başlıklı sempozyuma katılan Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sırrı Akbaba  “Değerlerimiz ve Psikolojik Sağlık” konulu bildiri sundu.

Samsun Canik Belediyesi ile 19 Mayıs Üniversitesi’nin birlikte düzenlediği sempozyum Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.  “Psikolojik Danışma ve Rehberlik (PDR Hedefe Doğru)” başlıklı 6’ıncı sempozyuma Türk ve yabancı çok sayıda akademisyen katıldı.

Türkiye ve dünyanın birçok üniversitesinden akademisyenler, hayatın hemen hemen her alanında gerekli olan Psikolojik Danışma ve Rehberliği masaya yatırdı.

2 gün süren sempozyuma Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sırrı Akbaba da katıldı. “Hedef İnsana Doğru” temalı sempozyumuda Akbaba, “Değerlerimiz ve Psikolojik Sağlık” konulu bir bildiri sundu. 

Akbaba’nın bildirisi ilgiyle takip edildi.Prof. Dr. Sırrı Akbaba “Değerlerimiz ve Psikolojik Sağlık” konulu bildiri sundu.Prof. Dr. Sırrı Akbaba “Değerlerimiz ve Psikolojik Sağlık” konulu bildiri sundu. 2