Prof. Dr. Tarhan ve Prof. Dr. Atasoy genç psikologlarla buluştu.

Abone ol

google news logo
Giriş23 Mart 2015
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Prof. Dr. Tarhan ve Prof. Dr. Atasoy genç psikologlarla buluştu.Genç Psikologlar Derneği’nin geleceğin psikologlarına yönelik düzenlediği “ İdollerimizi Tanıyalım” başlıklı etkinliğe Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy konuşmacı olarak katıldı. Tarhan ve Atasoy, genç psikologlara deneyimlerini, meslekli ilgili bilgilerini paylaştı, onlara gelecek vizyonu çizdi.

Genç Psikologlar Derneği’nin düzenli olarak gerçekleştirdiği “ İdollerimizi Tanıyalım” başlıklı buluşmalarını sürdürüyor.

Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan katıldı.

Tarhan genç psikologlarla deneyimlerini, mesleki bilgilerini paylaştı. Tarhan geleceğe yönelik de vizyon çizdi.

“İdollerimizi Tanıyalım” buluşmalarında Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy da genç psikologlarla bir araya geldi.

Katılımcıların sorularını cevaplayan Atasoy Adli Bilimlere ilişkin de değerlendirmelerde bulundu.

Tarhan ve Atasoy konuşmalarının ardından psikologlara kitaplarını da imzaladı.

Prof. Dr. Tarhan ve Prof. Dr. Atasoy genç psikologlarla buluştu. 2 Prof. Dr. Tarhan ve Prof. Dr. Atasoy genç psikologlarla buluştu. 3 Prof. Dr. Tarhan ve Prof. Dr. Atasoy genç psikologlarla buluştu. 4