Rektör Tarhan Bosnalı öğrencilerle buluştu.

Abone ol

google news logo
Giriş20 Nisan 2015
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Rektör Tarhan Bosnalı öğrencilerle buluştu.Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Psikoloji Seminerlerine konuşmacı olarak katıldı. Rektör Tarhan, “Pozitif Psikoterapi ve Mutluluk Psikolojisi” başlığında Türk ve Boşnak öğrencilere bilgi verdi.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’nin düzenlediği Psikoloji Seminerleri kapsamında Türk ve Boşnak öğrencilerle Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan buluştu.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen “Pozitif Psikoterapi ve Mutluluk Psikolojisi” başlıklı söyleşi ve imza gününe öğrencilerin ilgisi yoğundu.

IUS Rektörü Prof. Dr. Yücel Uğurlu, öğrencilerle önemli bilgiler paylaşan Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ömer Akgül’e teşekkür beratı takdim etti.

SPIUS ve Psikoloji Kariyer İstihdam Merkezi ortaklığı ile düzenlenen söyleşi ve imza gününde Mostar ziyareti de gerçekleştirildi. Başçarşı, ve şehitlik ziyareti ile tamamlanan program Bilge Kral Aliya İzzetbegoviç’in kabir ziyareti ile sona erdi.

Rektör Tarhan Bosnalı öğrencilerle buluştu. 2