Rektör Tarhan Mesleğinin Erbabı Seçildi

Abone ol

google news logo
Giriş03 Kasım 2012
Güncelleme10 Nisan 2023

Cadde Bostan Rotary Kulübü, Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı mesleğinin en iyisi seçti. Kulüp başkanı ve üyeleri Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a meslek erbabı ödülü verdi.

Rektör Tarhan Mesleğinin Erbabı Seçildi

Rotary Kulübü geleneksel hale getirdiği “ Meslek Hizmetleri Ödülü” nü mesleğinin ileri gelenlerine vermeyi sürdürüyor.

Alanında mesleğini en iyi yapan kişileri bu ödülle bir anlamda takdir eden Cadde Bostan Rotary Kulübü, psikiyatri alanın erbabı olarak Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı seçti.

Rektör Tarhan Mesleğinin Erbabı Seçildi  2

Meslek Hizmetleri Ödülü için NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde bir ödül töreni düzenlendi. Prof. Dr. Rasim Adasal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ödül törenine Cadde Bostan Rotary Kulübü Başkanı Zeliha Güler, bölge yöneticileri ile çok sayıda kulüp üyesi katıldı.

Psikiyatri, psikoloji ve nöroloji disiplinlerinde sağlık ve eğitim alanındaki çalışmalarından ötürü ödülü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a layık gördüklerini vurgulayan Başkan Güler, Tarhan’a meslek hizmetleri ödülünü vermekten Rotary Kulübü adına mutluluk duyduklarını söyledi. Tarhan’a başarılının devamı temennilerde bulunan Güler, bu ödülleri mesleğinde başarılı olan kişilere verdiklerini söyledi.

Ödüle layık görülmekten, mesleğinin en iyisi seçilmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Rektör Tarhan, ödüllerin kendini motive ettiğini söyledi.