Rektör Tarhan öğrencilerle buluşuyor

Abone ol

google news logo
Giriş28 Ekim 2015
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Rektör Tarhan öğrencilerle buluşuyorÜniversite eğitiminde yeni bir model benimseyen Üsküdar Üniversitesi, öğrencileriyle ilişkilerini de önemsiyor. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Fakülte Dekanları “ Rektör Buluşmaları “ kapsamında öğrencileriyle bir araya geliyor. Öğrenciler her türlü istek ve beklentilerini birebir aktarıyor.

Eğitimde, multidisipliner ve tematik anlayışın yanında birçok alanda da yeniliklerin öncüsü olan Üsküdar Üniversitesi, bu yaklaşımını her alanda sürdürüyor. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan Türkiye’de yapılmayanı yaparak öğrencileriyle açık oturum şeklinde bir araya geliyor.

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, eğitimdeki özgün ve yenilikçi uygulamalarıyla bu anlamda da dikkat çekiyor.

Rektör Tarhan öğrencilerle buluşuyor 2Sokratik sorgulama anlayışından yola çıkan Üsküdar Üniversitesi öğrenciler ile Rektörünü bir araya getiriyor. Rektör yardımcısı ve öğrenci dekanı olan Prof. Dr. Sevil Atasoy’un da katıldığı “Rektör Buluşmalar” a Fakülte dekanları da katılıyor.

Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan ilk olarak İletişim Fakültesi ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Nermin Tarhan Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen buluşmada öğrenciler her türlü düşüncelerini Rektörüne aktardı.

Tarhan ve fakülte dekanları soru, talep ve paylaşımlarını samimiyetle dinledi.

Üniversitenin sunduğu sosyal, kültürel ve eğitim alalındaki imkânları ile ileriye dönük projelere kadar birçok konunun ele alındığı buluşmada öğrenciler görüşmeden memnun ayrıldı.

Diğer fakülteler de önümüzdeki hafta Rektör Tarhan ile bir araya gelecek.