Şehit Duha Beker'in ismi Üsküdar Üniversitesi'nde yaşayacak...

Abone ol

google news logo
Giriş09 Haziran 2016
Güncelleme10 Nisan 2023

Şehit Duha Beker'in ismi Üsküdar Üniversitesi'nde yaşayacak...7 Haziran 2016 tarihinde İstanbul Vezneciler'de gerçekleştirilen terör eyleminde şehit olan polis aynı zamanda da Üsküdar Üniversitesi öğrencisi Duha Beker'in ismi Üsküdar Üniversitesi'nde yaşayacak. Alınan senato kararıyla şehit Beker'in ismi Üsküdar Üniversitesi Güney Kampüsü Konferans Salonuna verildi. 

Terör olayını kınayan ve lanetleyen senatonun kararı şu şekildedir.ACIMIZ BÜYÜK!

Fizyoterapi Programı Öğrencimiz

Polis Memuru

DUHA BEKER

İstanbul Vezneciler ’de yaşanan hain saldırı sonucunda şehit olmuştur.

Üsküdar Üniversitesi olarak acımız büyük!

Son dönemlerde ülkemizin çeşitli bölgelerinde yaşanan terörist saldırılar toplumun her ferdini derinden etkilemekle birlikte, 7 Haziran 2016 tarihinde gerçekleştirilen Vezneciler saldırısıyla bu büyük acıyı bir kez daha yaşadık.

İnsanları birbirine yakınlaştıran Ramazan gününde dahi eylemlerine ara vermeyen teröristler, çoluk çocuk, kadın erkek ayırmadığını son Vezneciler saldırısıyla tekrar göstermiştir.

Bu hain saldırıları gerçekleştiren, topraklarımızın bütünlüğüne kastı olan tüm terör eylemlerini kınıyor, lanetliyoruz.

Saldırıların üzüntüsünü yaşadığımız bu günlerde kirli emellere sahip örgütlerin bizi ayırma girişimlerine karşı dimdik ayakta kalmaya devam edeceğiz.

Farklılıklarımızın zenginliğimiz olduğunu bir kez daha hatırlatarak, yüzyıllarca kardeşliğin hüküm sürdüğü coğrafyamızda beraberliğimizi bozmaya çalışan herkese kardeş kalacağımızı bir kez daha göstereceğiz.

Bu duygu ve düşünceler ile hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar, tüm ulusumuza başsağlığı diliyoruz."

Üsküdar Üniversitesi olarak öğrencimiz Şehit Duha Beker ve diğer bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor, terörü bir kez daha lanetliyoruz!

Şehit öğrencimiz Duha Beker’in adı, tüm şehitlerimizi unutmamak ve onları sonsuza dek yaşatmak adına Üsküdar Üniversitesi Güney Kampüsü Konferans Salonuna Senato Kararıyla verilmiştir.

Üsküdar Üniversitesi Senatosu