Tarhan Beyazıt kitap fuarında kitaplarını imzaladı

Abone ol

google news logo
Giriş21 Temmuz 2014
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Tarhan Beyazıt kitap fuarında kitaplarını imzaladıBu yıl 33’üncüsü düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı bu yıl da önemli isimleri misafir etti. Yazar-Okur buluşmalarında Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da okurlarıyla buluştu. Timaş ve Nesil Yayınları standında okurlarına kitaplarını imzalayan Tarhan’a ilgi yoğundu.

Tam 33 yıldır bir Ramazan geleneği olarak devam eden Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı 4 Temmuz’dan buyana Beyazıt Meydanı’nda okurlarını misafir ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ'nin katkılarıyla gerçekleştirilen Fuar da hemen her gün birkaç yazar okurlarıyla buluşuyor.

Psikolojik, kültürel, siyasal ve toplumsal alanlarında bugüne kadar bir birinden değerli kitaplara imza atan Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da fuarda okurlarıyla bir araya geldi.

Tarhan ilk olarak Timaş Yayınları standında kitaplarını imzaladı. İlginin yoğun olduğu programda stant önünde uzun kuyruklar oluştu. 

Okurlarına bir süre kitaplarını imzalayan, onlarla sohbet eden Tarhan sonrasında Nesil Yayınları standında okurlarıyla bir araya geldi. Tarhan Nesil Yayınlarından çıkan kitaplarını da okurları için imzaladı.

Yaklaşık 2 saat süren imza töreninde Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile okurları bol bol fotoğraf çektirdi.