Gökkuşağı Kadın Kuruluşları Platformu üyeleri Rektör Tarhan'ı ziyaret etti

Abone ol

google news logo
Giriş23 Şubat 2013
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Çok sayıda sivil toplum kuruluşunu bünyesinde toplayan Gökkuşağı İstanbul Kadın Kuruluşları Platformu üyeleri, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı makamında ziyaret etti. Dünya genelinde yaşanan sorunlara kalıcı çözümler üretmek amacıyla hareket eden platform, projelerinde Rektör Tarhan’dan destek istedi.

Gökkuşağı Kadın Kuruluşları Platformu üyeleri Rektör Tarhan'ı ziyaret etti

Gerek ülkemiz gerek ise dünyada etkileri açısından yaşanan önemli sosyal problemlere çözüm amacıyla gönüllü kadın kuruluşlarının katılımıyla oluşturulan Gökkuşağı İstanbul Kadın Kuruluşları Platformu, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti.

Kadınların, kadın ve aile eksenli olmak üzere ortak paydalar çerçevesinde, proje ve politikaların üretim süreçlerinde aktif rol oynamalarını sağlamak, kadından topluma kadın bakış açısıyla küresel düşünüp yerel ve özgün çözümler üretmek vizyonuyla hareket eden platform, Rektör Tarhan’dan projelerine destek istedi.

Kadın STK’ları desteklemek ve verimliliği artırmaya yönelik proje ve programlar geliştiren derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini vurgulayan Rektör Tarhan, platform üyelerine destek sözü verdi.