Öğrencimiz Nurefşan Tomaç “Güncel Sosyal Olgular” Panelinde konuştu.

Abone ol

google news logo
Giriş26 Nisan 2016
Güncelleme10 Nisan 2023

Öğrencimiz Nurefşan Tomaç “Güncel Sosyal Olgular” Panelinde konuştu.Tamamen Sosyal Hizmet Öğrencilerinin çabalarıyla gerçekleştirilen Ulusal Sosyal Hizmet Öğrenci Kurultayı’nın 4’üncüsü Ankara’da gerçekleştirildi. Farklı üniversitelerdin çok sayıda akademisyen ve Aile Bakanlığından bürokratların katıldığı kurultaya Üsküdar Üniversitesi Sosyal Hizmet Öğrencisi Nurefşan Tomaç da katıldı. Tomaç “Güncel Sosyal Olgular” başlıklı panelde konuştu.

23-24 Nisan tarihlerinde Ankara Bera Otel'de 250 kişinin katılım sağladığı 4.Ulusal Sosyal Hizmet Öğrenci Kurultayının 4’üncüsü gerçekleşti. Sosyal Hizmet öğrencilerinin gayretleriyle yapılan kurultaya farklı üniversitelerden çok sayıda akademisyen ile Aile Bakanlığından bürokratlar da katıldı. 

'Aile ve Sosyal Çevre', 'Türkiye'de Sosyal Hizmet Yönetimi', 'Güncel Sosyal Olgular', ' Sosyal Hizmet Uygulamaları' gibi sosyal hizmet ve toplumun sorunlarına dair önemli konuların 4 farklı panelde tartışıldığı kurultaya Üsküdar Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü Öğrencisi Nurefşan Tomaç da katıldı

“Güncel Sosyal Olgular” başlıklı oturuma konuşmacı olarak katılan Tomaç katılımcılarla görüşlerini paylaştı. Oturum Başkanlığını GESÇAD Genel Sekreteri Burhan Sözeriyim’in yaptığı panele Yazar Sevda Türküsev de konuşmacı olarak katıldı.

ÜHA