Prof. Dr. Nevzat Tarhan mutluluğun formülünü yerinde anlatacak

Abone ol

google news logo
Giriş17 Nisan 2017
Güncelleme10 Nisan 2023
0Prof. Dr. Nevzat Tarhan mutluluğun formülünü yerinde anlatacakÜsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek “Mutlu İnsan” Zihin, Ruh, Beden Festivali'nin konuğu olarak, bir konuşma yapacak.

Kendi içindeki gücü keşfetme arzusuyla dolu olan ve hayallerindeki hayatı yaşamaya kendini açan insanların buluşma noktası olarak belirlenen festival, 5-6-7 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde organize edilecek.

İşinin uzmanları bir araya geliyor

Festival, kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, yoga gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otoritelerini, uzmanlarını, yazarlarını ve öncü organizasyonlarını ortak amaç etrafında birleştirmeyi hedefliyor.

Potansiyelini keşfet parolasıyla düzenlenen festivalde; psikoloji, sağlıklı beslenme, tamamlayıcı tıp, meditasyon, NLP, tasavvuf, nefes, reiki, mindfulness, hipnoz, homeopati, fitoterapi, kişisel gelişim, yoga, pilates, Tai-Chi, müzik terapi, dans, astroloji, bioenerji, detoks, kuantum, Feng Shui, thetahealing ve nörobilim konuları ele alınacak.

5 Mayıs Cuma günü festival açılışı, Hazım Körmükçü ve festival kurucumuz mutlu insan Gülferi Yıldırım’ın sunumuyla, kalp ve damar cerrahı Prof. Bingür Sönmez’in ney üfleyerek gerçekletireceği  ”Kalbinin Sesini Dinle” ve Dr. Neslihan İskit’in “Kalp Yogası” etkinliğiyle başlayacak ve 3 gün boyunca 50 ayrı eğitmen, 70’in üzerinde farklı eğitim ve etkinlikte yer alacak.

Kimler var?

Festivalde; Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, tasavvuf araştırmacısı yazar Cemalnur Sargut, kalp ve damar cerrahı Prof. Dr. Bingür Sözmez, tamamlayıcı tıp ve nöral terapi uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul’un yanı sıra çok sayıda kişi yer alacak.

Festivalle ilgili geniş bilgiye https://www.zihinruhbeden.org adresinden ulaşabilirsiniz