Psikiyatri Uzmanı Nermin Gündüz, NPİSTANBUL Hastanesi ailesine katıldı

Abone ol

google news logo
Giriş01 Eylül 2020
Güncelleme29 Aralık 2021

Bipolar, şizofreni gibi pek çok psikiyatrik hastalıkla ilgili  tanı ve tedavi hizmeti sunan  Erişkin Psikiyatri Uzmanı Doç. Dr. Nermin Gündüz, Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde görev yapmaya başladı.

Psikiyatri Uzmanı Nermin Gündüz, NPİSTANBUL Hastanesi ailesine katıldı

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi, uzman kadrosunu güçlendiriyor. Erişkin Psikiyatri Uzmanı Doç. Dr. Nermin Gündüz, Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi  ailesine katıldı. Doç. Dr. Nermin Gündüz psikiyatri hastalıklarının tedavisinde  bilişsel davranışçı terapi ve EMDR gibi yöntemleri de uyguluyor.


Doç. Dr. Nermin Gündüz kimdir?

Doç. Dr. Nermin Gündüz, 1984 yılında Kütahya’da doğdu. 2002 yılına kadar lise eğitimini Manisa Turgutlu Anadolu Lisesi’nde sürdüren Dr. Nermin Gündüz, 2002 yılında Turgutlu Anadolu Lisesi’nden birincilik derecesi ile 2008 yılında ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalında tamamladı.

2014-2017 yılları arasında devlet hizmeti yükümlülüğü kapsamında Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalıştı. Haziran 2017’de Dumlupınar Üniversitesi Tıp Fakültesinde Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalını kurdu ve Ana Bilim Dalı başkanlığı yaptı. 2018-2020 yılları arasında Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalında Ana Bilim Dalı Başkanı olarak çalıştı.  Yerli ve yabancı dergilerde yayınlanmış çok sayıda makalesi ve kitap bölümleri bulunan Doç. Dr. Nermin Gündüz, birçok bilimsel dergide yardımcı hakemlik yapmaktadır.