Rektör Tarhan'a Fatih Üniversitesi'nden Topluma Katkı Ödülü verildi

Abone ol

google news logo
Giriş07 Mayıs 2013
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Fatih Üniversitesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen “Sosyal Bilimler Olimpiyatları” sonuçlandı. Dereceye giren çalışmalar ödüllendirilirken sosyal bilimler alanında topluma katkılarından ötürü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da onur ödülüne layık görüldü.

ODUL_5

Fatih Üniversitesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı Sosyal Bilimler Olimpiyatları (USOBO) sona erdi. Sosyal sorunlara dair çözüm önerilerinin değerlendirildiği olimpiyatta dereceye giren projeler ödüllendirildi.

Fatih Üniversitesi Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen törende sosyal bilimler alanında topluma ve akademiye katkı sağlayanlar da ödüllendirildi. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da ödüle layık görülenler arasındaydı.

Araştırmacı Fatihliler ve Akademisyenler Kulübü'nün düzenlediği Olimpiyatlar kapsamında Rektör Tarhan’a onur ödülü verildi.

Onur ödülleri verilenler arasında usta gazeteci Abbas Güçlü tartışma ve konuşma kültürüne sağladığı katkılardan dolayı ödüle layık görülerken Prof. Dr. Doğu Ergil de sosyal bilimlere akademik katkılarından ötürü ödüllendirildi.