Seyhan Karaman ile “Üsküdar’a Gelirken” adaylara rehberlik yaptı…

Abone ol

google news logo
Giriş05 Ağustos 2016
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Seyhan Karaman ile “Üsküdar’a Gelirken” adaylara rehberlik yaptı…Üsküdar Üniversitesi Televizyonu, tercih döneminde yaptığı rehberlik programlarıyla da aday öğrencilere meslek ve bölüm tanıtımlarını yoğun bir şekilde sürdürdü. Seyhan Karaman’ın hazırlayıp sunduğu “Üsküdar’ a Gelirken” programında birçok bölüm akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Üsküdar Üniversitesi 11 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasındaki tercih ve tanıtım günlerinde aday öğrencileri her yönüyle bilgilendirdi.

Üsküdar Üniversitesi Televizyonu’nda Seyhan Karaman’ın hazırlayıp sunduğu, İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü öğrencisi Hande Eren’in asiste ettiği “Üsküdar’a Gelirken” programı on binlerce adaya rehberlik ve kılavuzluk yaptı.

Birçok bölüm ve program, her gün 4 kuşakta canlı olarak yayınlanan programda akademisyenlerin katılımıyla ele alındı, ayrıntısıyla adaylara anlatıldı.

Facebook üzerinden de canlı olarak yayınlanan 68 programda aday öğrencilerden gelen sorular da anında cevaplandırıldı.

PROGRAMLAR İÇİN...

Seyhan Karaman ile “Üsküdar’a Gelirken” adaylara rehberlik yaptı… 2Seyhan Karaman ile “Üsküdar’a Gelirken” adaylara rehberlik yaptı… 3