Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portali E-PSİKİYATRİ yenilendi

Abone ol

google news logo
Giriş10 Ağustos 2015
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portali E-PSİKİYATRİ yenilendiGünlük 15 bine yaklaşan ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portali e-psikiyatri.com yenilendi. Dinamik ve kullanıcı odaklı yapısıyla site şimdi etkileşime açık ve çok daha sosyal. Site, güncellenen içeriği, ele aldığı konu ve derlediği haberleriyle toplumunun ruh sağlığı seviyesini her geçen gün daha da yükseltiyor.

Kurulduğu günden bu yana her alanda yeniliği önemseyen ve teknolojik gelişime ayak uyduran NPGRUP, aynı hassasiyeti sosyal mecralarında da gösteriyor. Üzerinde bir süredir çalışılan e-psikiyatri.com internet sitesi yeni yüzüyle şimdi yayında.

Günlük 15 bine yaklaşan ziyaretçi trafiğiyle Türkiye’nin en büyük psikiyatri web portali e-psikiyatri.com internet sitesi, güncellenen içeriği, ele aldığı konu ve derlediği haberleriyle toplumunun ruh sağlığı seviyesini her geçen gün daha da yükseltiyor.

Psikiyatri alanındaki son gelişmeler ve ruh sağlığına ilişkin merak edilen her şey uzman ağızlardan bu sitede cevap buluyor.

Gerek yazılı gerek video anlatımlarıyla psikiyatri, nöroloji ve psikoloji alanında bilinmeyen bir şey kalmıyor.

Kaliteli görsel, nöroloji ve psikolojiyle ilgili her türlü bilgiye ve habere ulaşabilecek çağın teknolojik gereksinimlerine uygun, dinamik ve yaşayan bir site haline getirilen e-psikiyatri şimdi çok da sosyal. Sosyal medyaya daha çok yer verilen sitede bilgiler çevrenizdekilerle çok kolay paylaşılıyor.  

Güncel psikoloji haberleri, hayata dair merak edilen sorunlara ilişkin merak edilenler sitede cevap buluyor.

Uzman danışmanlığına ihtiyaç duyduğunda ise site uzman hekim ve psikologlarla iletişiminizi sağlıyor.

Sitenin altyapısı Üsküdar Üniversitesi Yazılım ve Planlama birimi tarafından geliştirildi.

Siteden Üsküdar Üniversitesi TV’nin canlı yayınlarına da erişim mümkün. 

Psikoloji, psikiyatri, nöroloji gibi alanlarda 5 bine yaklaşan video arşivine sahip Psikoyorum.tv videolarına erişim imkanı sunan e-psikiyatriye, tablet ve cep telefonundan da hızla erişilebiliyor.