Üsküdar Üniversitesi Antalya'lı öğrencilerle buluştu

Abone ol

google news logo
Giriş16 Nisan 2013
Güncelleme10 Nisan 2023

Üsküdar Üniversitesi Türkiye gezisini sürdürüyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde her öğrenciye ulaşma amacıyla yola çıkan Üsküdar Üniversitesi, Antalya’daydı. 13’üncü Yükseköğretim Tanıtım Günleri ve Eğitim Fuarı’na katılan Üsküdar Üniversitesi’ne Antalyalıların ilgisi yoğundu.

Üsküdar Üniversitesi Antalya'lı öğrencilerle buluştu

Davranış Sağlığı ve Bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik yapısıyla eğitime yeni bir anlayış getiren Üsküdar Üniversitesi öğrencileri önemsiyor.

Bu kapsamda Türkiye’nin dört bir tarafındaki her öğrenciye ulaşma gayretinde olan Üsküdar Üniversitesi fuar katılımlarını da sürdürüyor. Üniversitesi 4-6 Nisan tarihleri arasında Antalya Kaleiçi Rotary ve Rotaract Kulüplerinin Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezinde düzenlediği 13’üncü Yükseköğretim Tanıtım Günleri ve Eğitim Fuarına katıldı.

Üsküdar Üniversitesi Antalya'lı öğrencilerle buluştu 2

Eğitimde yeni modeliyle Üsküdar Üniversitesi fuarda öğrenci ve öğretmenlerin dikkatini çekti. Gittiği her yerde fuarlar sınırlı kalmayan Üsküdar Üniversitesi, gelecek kaygısı taşıyan gençlere danışmanlık da yapıyor. Geleceğe ilişkin değişen ihtiyaçlar ve yenilenen meslekler konusunda da seminerler düzenleniyor.

Bu çerçevede Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Uzm. Psk. Orhan Gümüşel, Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi ve Gazi Anadolu Lisesi’nde katılımın yoğun olduğu programlarda öğrencilere gelecek projeksiyonu çizdi.

Gümüşel Fuarın gerçekleştirildiği Cam Piramit Sabancı Kongre Merkezinde de fuara katılan yüzlerce öğrenciye “Değişen İhtiyaçlar ve Yenilenen Meslekler” konulu seminer verdi.