Üsküdar Üniversitesi Ders Başı Yaptı

Abone ol

google news logo
Giriş01 Ekim 2012
Güncelleme10 Nisan 2023

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, ders başı yaptı. Akıllı kampüste sıralarına ilk kez oturan öğrencilerin heyecanı görülmeye değerdi. Öğrencilerin ilk dersleri oryantasyondu. Bölümleri ve dersleri konusunda akademisyenlerden bilgi alan öğrenciler bölüm hocalarıyla ve idari personelle bir bir tanıştı.

Üsküdar Üniversitesi Ders Başı Yaptı

Davranış sağlığı ve bilimleri alanında özgünleşerek, dünya standartları üzerinde bilgi, proje ve akademik üretimde bulunma hedefiyle yola çıkan Üsküdar Üniversitesi, 2012-2013 eğitim öğretim yılına resmen başladı.

3 Fakülte, 1 Meslek Yüksek Okulu, 3 enstitüsü ve araştırma ve uygulama merkezleriyle Türkiye’de eğitime farklı bir anlayış getirmeyi amaçlayan Üsküdar Üniversitesi, öğrencileriyle ders başı yaptı.

Üsküdar Üniversitesi Ders Başı Yaptı 2

Akıllı kampüste eğitime başlayan öğrencilerin mutluluğu ise görülmeye değerdi. İlk dersin heyecanıyla erkenden okullarına gelen öğrencileri bölüm hocaları karşıladı. Öğrencilere ilk olarak oryantasyon eğitimi verildi. Her öğrenci bölümlerine göre ilgi akademisyenlerle bir araya geldi, ders ve işleyişe ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.