Üsküdar Üniversitesi Hazırlık Eğitimiyle Hayata Önde Başlayın

Abone ol

google news logo
Giriş28 Temmuz 2015
Güncelleme29 Aralık 2021
Üsküdar Üniversitesi Hazırlık Eğitimiyle Hayata Önde Başlayın

Üsküdar Üniversitesi öğrencileri, uluslararası akademik İngilizce hazırlık programı olan ALFSI kapsamında eğitimden yararlanabilecek. 3 Eylül’de başlayacak eğitimler bir yıl boyunca sürecek.

Davranış Bilimleri ve Sağlık alanında Türkiye’nin ilk ve tek tematik Üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi’nde İngilizce eğitim görecek öğrenciler, bir yıl boyunca uluslararası akademik İngilizce hazırlık programı olan ALFSI kapsamında hazırlık okuyacak.

Üsküdar Üniversitesi Hazırlık Eğitimiyle Hayata Önde BaşlayınUluslararası bir akademik İngilizce hazırlık okulu olan ALFSI, dünya genelinde birçok üniversite tarafından tanınıyor.

Hayata hazırlıksız yakalanmak istemeyen, başarı ve kariyer odaklı, sosyal öğrenciler tarafından tercih edilen ALFSI, teknolojiyi, sınıf içi sosyal medya uygulamalarını ve son gelişmeleri yakından takip ederek destekliyor.

Yüksek nitelikli yerli ve yabancı akademisyen ve okutmanlardan oluşan eğitmen kadrosuyla ALFSI’da her seviyede sınıf açılarak en homojen ortam sağlanıyor.

Conversation Club for Communication ile bol bol İngilizce pratik yapılan programda, desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için hafta sonu grupları açılıyor. ALFSI Short Film Festivali ile öğrencilerine İngilizce kısa film çekme ve yayınlama imkanı sağlanıyor.

Toplam 1 akademik yıldan oluşan eğitim programı toplam 850 saatten oluşuyor. Her seviyede açılan eğitim programları 3 Eylül 2015’te başlayacak ve 10 Haziran 2016’ya kadar devam edecek. Öğrenciler en düşük A1 Starter seviyesinden eğitime başlayacak ve B2 seviyesinde hazırlık sınıfından mezun olacaklar.

Program;

A1: 10 hafta ve haftada 25 ders saati

A2: 8 hafta ve haftada 25 ders saati

B1: 8 hafta ve haftada 25 ders saati

B2: 8 hafta ve haftada 25 ders saati

C1: 8 hafta ve haftada 25 ders saati (isteğe bağlı)