Üsküdar Üniversitesi'ne Hoşgeldiniz...

Abone ol

google news logo
Giriş13 Eylül 2013
Güncelleme10 Nisan 2023

Eğitim hayatınıza Üsküdar Üniversitesi’nde devam edecek olmanız sizin kadar bizleri de heyecanlandırıyor.

Uzun ve bir o kadar da yorucu ders dönemini arkanızda bırakıp, şimdi yeni bir hayata adım atıyorsunuz. Yeni eğitim öğretim yılında sizlerle buluşacak olmanın heyecanını biz de yaşıyoruz.

Davranış Bilimleri ve Sağlığı alanında Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi’nde farklı disiplinleri ortak çalışma alanlarında buluşturmanın gerekliliği ile hareket ediyoruz. Bu yolda geleceğin psikologlarını, felsefecilerini, sağlıkçılarını, genetikçilerini, iletişimcilerini ve mühendislerini multidisipliner anlayışla topluma kazandırmayı hedefliyoruz.

Artık bu hedefimize sizler de ortak oldunuz.

Bu değerli kurumda yetişecek ve kuruma değer katacak öğrencilerden olmanız, gerçekten bizi çok heyecanlandırıyor.

Disiplinler arası çalışma kapasitesiyle, dünya standartlarının üstünde bilim üretme iddiasını sizlerle yerine getireceğiz.

Lisans/ön lisans öğreniminin sonunda Üsküdar Üniversitesi mezunu olarak akademik alanda edindiğiniz bilgi birikiminizle, mesleğinizle ve en önemlisi başarılarınızla arkadaşlarınızdan bir adım daha önde olacağınızı Rektörünüz olarak temin ederim.

Genç Arkadaşlarım,

Akademik kadromuzun her daim desteği ile yanında bulunacağı, mutlu ve başarılı olacağına inandığım yükseköğrenim yolculuğunda, keyifli bir öğrenim hayatı geçirmenizi diliyorum.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan
T.C. Üsküdar Üniversitesi Rektörü