Üsküdar Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç.Dr. Abulfaz Süleymanov’a uluslararası görev

Abone ol

google news logo
Giriş23 Haziran 2015
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Üsküdar Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç. Dr. Abulfaz Süleymanov, Rusya Bilimler Akademisi’nin Bilim Tarihi ve Teknoloji Enstitüsü tarafından  yayınlanan “Sociology Science & Technology (Bilim ve Teknoloji Sosyolojisi) Dergisi”nin yayın kuruluna seçildi.

Uluslararası öneme sahip Sociology Science & Technology Dergisi, bilim sosyolojisi, eğitim sosyolojisi, teknoloji sosyolojisi ve bilim tarihi konularında İngilizce ve Rusça olmak üzere bilimsel makaleler yayınlıyor.  

2009 yılından itibaren yılda sadece dört kez yayınlanan Sociology Science & Technology Dergisi,  aynı zamanda Uluslararası Sosyoloji Konseyi (İSA) RC 23 Bilim ve Teknoloji Sosyolojisi Komisyonu’nun yayın organı statüsünde sahip. Dergide bilim ve teknik sosyolojisi alanındaki güncel gelişmeler ve bunların toplumsal yansımaları da ele alınıyor.

Üsküdar Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç.Dr. Abulfaz Süleymanov’a uluslararası görev Üsküdar Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç.Dr. Abulfaz Süleymanov’a uluslararası görev 2