Üsküdar Üniversitesi Televizyonu’ndan ilk canlı yayın

Abone ol

google news logo
Giriş08 Temmuz 2015
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi çatısı altında kurulan stüdyoda ilk canlı yayın gerçekleştirildi. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nevzat Tarhan, konuk olarak katıldığı özel yayında üniversite adaylarına tavsiyelerde bulundu.

Üsküdar Üniversitesi Stüdyoları’ndan ilk canlı yayın yapıldı. Gazeteci Şaban Özdemir’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen özel yayına Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nevzat Tarhan ve NPGRUP Tanıtım Koordinatörü Uğur Canbolat konuk olarak katıldı.  

Prof.Dr. Nevzat Tarhan’ın deneyimlerini paylaştığı programda NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi’nin temellerinin atılmasından Üsküdar Üniversitesi’nin kuruluş öyküsüne uzanan başarı hikayesine yer verildi.

Yönetmenliğini Ozan Konrot’un yaptığı ilk yayında tamamen iletişim fakültesi öğrencileri görev aldı. Üsküdar Üniversitesi’nin fakülte ve bölümlerinin anlatıldığı programda Prof.Dr. Nevzat Tarhan, üniversite adaylarına meslek seçimi ve tercihleri konusunda önerilerde bulundu. 

Üsküdar Üniversitesi’nin Merkez Kampüsü’nde açılan İletişim Fakültesi Radyo-TV stüdyolarında öğrencilerin ders içi ve dışı uygulama imkanları ile deneyim kazanmaları hedefleniyor. İletişim ve medya alanında donanımlı personel yetiştirmek amacıyla oluşturulan stüdyoda öğrenciler uygulama ve pratik yapacak.

Üsküdar Üniversitesi Televizyonu’ndan ilk canlı yayın

Üsküdar Üniversitesi Televizyonu’ndan ilk canlı yayın 2

Üsküdar Üniversitesi Televizyonu’ndan ilk canlı yayın 3