Üsküdar Üniversitesinde FTS, STİX, OBS sistemleri konuşuldu

Abone ol

google news logo
Giriş04 Aralık 2019
Güncelleme10 Nisan 2023
0
Üsküdar Üniversitesi ve uygulama ortağı NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin birlikte düzenlediği “Multidisipliner Eğitim Toplantıları” Senato Toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıda Üsküdar Üniversitesi bünyesinde bulunan FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı.Her hafta çarşamba günleri düzenlenen toplantıya Üsküdar Üniversitesi akademisyenlerinin yanı sıra NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları da yoğun ilgi gösterdi.Kahvaltı ile başlayan programın ardından toplantıya geçildi.Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan: “İki tane şahane yapımız var”

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın açılış konuşmasıyla başlayan programda Tarhan, kurum çalışanlarının birbirleriyle kaynaşmasında bu tarz etkinliklerin önemine dikkat çekti. Moderatörlüğünü Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan’ın üstlendiği programda Arıboğan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ve Üsküdar Üniversitesinin bütünleşmesi gerektiğini vurguladı.  FTS, STİX, OBS sistemleri tanıtıldı

Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel FTS sistemi ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Bilgi İşlem Direktörlüğü Yazılım ve Planlama Birim Yönetici Yardımcısı Engin Bayır STİX sistemi, Dış Kaynak Yazılım Birim Yöneticisi Regaip Kırkıl ise OBS sistemi ile ilgili bilgi verdi.