Üsküdar Üniversitesi’nde “kariyer” buluşması

Abone ol

google news logo
Giriş16 Mayıs 2016
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Üsküdar Üniversitesi’nde “kariyer” buluşmasıÜsküdar Üniversitesi Kariyer Günleri’nde iş hayatının önemli kurumla bir araya gelen öğrenciler, eğitim aldıkları alanlarda iş ve staj başvurusu fırsatı yakaladı. NPİstanbul Hastanesi’nin de standının yer aldığı etkinlikte Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan da öğrencilerle görüştü.

Üsküdar Üniversitesi Kariyer Merkezi’nin Çarşı Yerleşkesi’nde gerçekleştirdiği etkinlikte özellikle sağlık alanında pek çok kurum ve öğrenciler bir araya geldi.

Öğrencilerin iş dünyası ile ilgili bilgi almaları ve mezuniyet sonrası kendilerini geliştirebilecekleri staj ve iş başvurusu ile ilgili bilgi sahibi olmalarına imkân sağlayan buluşmaya önemli kurumlar katıldı. Öğrenciler yoğun ilgi gösterdikleri fuarda birçok hastane ve kuruma iş ve staj olanakları için başvuruda bulunma olanağı da yakaladı.Üsküdar Üniversitesi’nde “kariyer” buluşması 2

Üsküdar Üniversitesi Kariyer Günleri’ne NPİSTANBUL Hastanesi, AIESEC, Hisar Intercontinental Hospital, İstanbul Cerrahi Hastanesi, İstanbul Havacılık Akademisi, İstanbul Onkoloji Hastanesi, Güven Net, Liv Hospital, Özel Yüzyıl Hastanesi, Duyusal Akademi, Kadıköy İş Kur, Medicana Hastanesi, Central Hospital, Iss World, Özel Asude Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi katıldı.

Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın da ziyaret ettiği etkinlikte Tarhan öğrencilerle önemli paylaşımlarda bulundu.