Vakıf Üniversitelerinin Mütevelli Heyeti Başkanları Üsküdar Üniversitesi’nde buluştu

Abone ol

google news logo
Giriş19 Aralık 2013
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Üsküdar Üniversitesi, Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanlarını misafir etti. Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Furkan Tarhan başkanlığında bir araya gelen başkanlar, Türkiye’de Vakıf Üniversitelerinin durumunu, geleceğini ve eğitimde uluslararası kalite başlıklarını ele aldı.

Vakıf Üniversitelerinin Mütevelli Heyeti Başkanları Üsküdar Üniversitesi’nde buluştu

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Hikmet Özdemir, Sabahattin Zaim Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ramazan Evren, 29 Mayıs Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Tayyar Altıkulaç, Bezmi Alem Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Ali Cahit Polat, Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Hasan Erkesin ve Şehir Üniversitesi Genel Koordinatörü Hamdi Irmak, Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Furkan Tarhan öncülüğünde bir araya geldi.

Üsküdar Üniversitesi’ndeki toplantı sohbet ortamında gerçekleştirildi. Öğrencilerin vakıf üniversitelerinden beklentileri ve daha nitelikli eğitimin ayrıntılarının ele alındığı buluşmada Vakıf Üniversitelerinin bugünü, geleceğine ilişkin görüş alışverişinde de bulunuldu. Üniversite eğitiminde Türkiye’nin uluslararası arenada nasıl daha güçlü olabilir konusu da konuşuldu, tartışıldı.