Vali Mutlu Üsküdar Üniversitesi’nde gençlerle söyleşti…

Abone ol

google news logo
Giriş16 Aralık 2014
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Üsküdar Üniversitesi önemli isimleri öğrencileriyle bir araya getirmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde İstanbul Eski Valisi, şimdi Merkez Valisi olan Hüseyin Avni Mutlu’yu öğrencileriyle buluşturdu. Mutlu öğrencilerle “ Gelecek Algısı” konusunda söyledi.

Üsküdar Üniversitesi, Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü, Genç Beyinler Akademisi, Haydi Tut Elimi Derneği ve öğrenci kulüplerinin organizasyonuyla Merkez Valisi Hüseyin Avni Mutlu’yu öğrencilerle buluşturdu.

Nermin Tarhan Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda öğrenci katıldı. Öğrencilerin yanı sıra akademisyen ve idari kadronun da ilgi gösterdiği programda İstanbul Eski Valisi Mutlu, “ Gençlerde Gelecek Algısı” başlıklı konuşma yaptı.

Moderatörlüğünü Şaban Özdemir’in yaptığı, Üsküdar Üniversitesi Armoni kulübünün de sahne aldığı söyleşi de kulüp üyeleri Mutlu’nun sevdiği eserleri seslendirdi.

Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın da katıldığı programda Tarhan Mutlu’ya üniversitenin simgesi haline gelen Hisseden Adam heykeli takdim etti.

Vali Mutlu Üsküdar Üniversitesi’nde gençlerle söyleşti… Vali Mutlu Üsküdar Üniversitesi’nde gençlerle söyleşti… 2 Vali Mutlu Üsküdar Üniversitesi’nde gençlerle söyleşti… 3