APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun

Abone ol

google news logo
Giriş08 Mayıs 2018
Güncelleme10 Nisan 2023
0APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresine ve fuarında. New York’ta Javits Center’ da 5-9 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen, dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongrede tanı ve tedavideki son gelişmeler ele alınıyor. 3 bildiri ile katılım sağladığımız kongrede dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanlarının standımıza ilgisi ise oldukça yoğun.

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresine ve fuarına bu yıl da katıldı.

APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun 2

New York’ta Javits Center’ da 5-9 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen ve dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongrede tanı ve tedavideki son gelişmeler ele alınıyor.

APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun 3

Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresi ve fuarı bu yıl New York’ta Javits Center’ da gerçekleştiriliyor.

Kongreye Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi bu yıl da çalışmalarıyla katıldı.  

APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun 4

Dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongreye Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları da bulunuyor.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, İDER Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan, İnsan Kaynakları Direktörü Öğr. Gör. Serdar Karagöz ve Uluslararası İlişkiler Direktörü Öğr. Gör. Emre Üçsular, katıldı.

APA'da Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesine ilgi yoğun 5

Üsküdar Üniversitesi, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ve Türk-Amerikan Nöropsikiyatri Derneği (TANPA) stantlarıyla fuarda yer alıyor.