Hipnoz Tedavisinde Son yenilikler

Abone ol

google news logo
Giriş09 Aralık 2014
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Üsküdar Üniversitesi, 8.Tıbbi Hipnoz Kongresi’ne ev sahipliği yapıyor. Avrupa Hipnoz Derneği üyelerinin katılımı ile düzenlenecek olan kongrede, başta kanser olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde hipnoz kullanımının son gelişmeleri paylaşılacak

Hipnoz tedavisiyle ile ilgili son gelişmeler İstanbul’da düzenlenecek kongrede paylaşılacak. Üsküdar Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Avrupa Hipnoz Derneği ile düzenlenen kongre, 12-13-14 Aralık 2014 tarihlerinde hipnoterapi uzmanlarını İstanbul da buluşturacak.

Kongrede Avrupa Hipnoz Derneği üyesi Dr. Yossi Adir, kanser hastalarına uygulanan hipnoz tedavileriyle ilgili son gelişmeleri paylaşacak. Dr. Gaby Golan ise “kişiye özel hipnoz uygulama prensipleri” konulu bir sunum yaparak yerli ve yabancı meslektaşlarına son vaka çalışmalarını anlatacak.

Kongrede, “Kulak çınlamalarında hipnoz uygulamaları,” “Anne kaybı, birinci dereceden yas ve yasın kabullenilmesinde hipnoterapinin kullanımı”, “Eğitimde sorun belirleme ve ders adaptasyonunda hipnoz”, “Vaginismus ve frijidite tedavisinde hipnoz”, “travma ve cilt hastalıklarında hipnoz”,  “cinsel iktidar için viagradan önce hipnoz” gibi ilginç konu başlıklarıyla da sunumlar yapılacak.

TARİH :12-13-14 ARALIK 2014

SAAT :09.30-18.00

YER :  Üsküdar Üniversitesi Altunizade Yerleşkesi