Üsküdar Üniversitesi, Almanya’da Türk öğrencilerle buluşacak

Abone ol

google news logo
Giriş22 Mayıs 2015
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Davranış bilimleri ve sağlık alanında Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, üç gün boyunca Almanya’da Türk üniversite adayları ile buluşuyor.

Üsküdar Üniversitesi, Almanya’da üç gün boyunca sürecek Türk Üniversiteleri Tanıtım Fuarı’nda Türk öğrencilerle buluşacak. Fuar öncesinde Türkiye Cumhuriyeti’nin Köln Başkonsolosluğu’nda bir resepsiyon verilecek.

T.C. Köln Başkonsolosu Hüseyin Emre Engin, Türk Üniversiteleri temsilcileri için bir resepsiyon verecek. Resepsiyona  Türk kökenli Alman milletvekilleri ile sivil toplum kuruluşları katılacak.

23 Mayıs Cumartesi günü Köln’deki Hyatt Regency Hotel Köln´de;  24 Mayıs Pazar günü Stuttgart’taki Maritim Hotel Stuttgart’ta ve 25 Mayıs Pazartesi günü ise Münih’teki Maritim Hotel München’de saat 10.00 ile 17.00 arasında Almanya’da yaşayan Türk gençleri ile buluşulacak.

Üsküdar Üniversitesi’nin standında “Davranış Bilimleri ve Sağlık” alanındaki bölümler, eğitim fırsatları, mesleki olanakları gibi konularda bilgiler verilecek. Üsküdar Üniversitesi, üç gün boyunca  üniversite adayları ile biraraya gelecek.

Üsküdar Üniversitesi, Almanya’da Türk öğrencilerle buluşacak Üsküdar Üniversitesi, Almanya’da Türk öğrencilerle buluşacak 2