Üsküdar Üniversitesi, Aydın’da üniversite adaylarıyla buluştu

Abone ol

google news logo
Giriş05 Ocak 2016
Güncelleme10 Nisan 2023

Üsküdar Üniversitesi, 11 bin öğrencinin katıldığı Unilook Aydın Üniversite Tanıtım Günleri’nde üniversite adaylarına yol gösterdi.

Üsküdar Üniversitesi, Aydın Hasmahal’de 29-30 Aralık tarihlerinde düzenlenen Unilook Aydın Üniversite Tanıtım Günleri’ne katıldı. Üsküdar Üniversitesi’nin standını Aydın Vali Yardımcısı İbrahim Yurdakul ve Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ziyaret etti. 

39 devlet ve vakıf üniversitesinin katıldığı fuarı yaklaşık 11 bin öğrenci ziyaret etti.  Üsküdar Üniversitesi standı ise büyük ilgi gördü.  Üsküdar Üniversitesi’nin standında “Davranış Bilimleri ve Sağlık” alanındaki bölümler, eğitim fırsatları, mesleki olanakları gibi konularda bilgiler verildi.

Aydın Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen seminer ise Anadolu Sağlık Meslek liselerinin yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri katıldı. Yaklaşık 300 kişinin izlediği seminerde YGS-LYS ve sınav stratejileri hakkında bilgi verildi.

Üsküdar Üniversitesi, Aydın’da üniversite adaylarıyla buluştuÜsküdar Üniversitesi, Aydın’da üniversite adaylarıyla buluştu 2