Üsküdar Üniversitesi, Mustafa Ceceli ile unutulmaz bir gece yaşadı

Abone ol

google news logo
Giriş14 Mayıs 2015
Güncelleme10 Nisan 2023
0

Üsküdar Üniversitesi, Mustafa Ceceli ile unutulmaz bir gece yaşadıÜsküdar Üniversitesi öğrencileri, 2015 Bahar Şenliği kapsamında bir yılın yorgunluğunu attı. Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen gecede sahneye alan Ceceli, öğrencilere en sevilen şarkılarını söyledi. Ceceli’nin darbuka, gitar, davul, batari performansları da büyüledi.

Üsküdar Üniversitesi’nin düzenlediği, Davranış Bilimleri Fikir Festivali ile başlayan Bahar Şenliği sevilen sanatçı Mustafa Ceceli’nin konseriyle son buldu.

Bostancı Gösteri Merkezi’nde romantik şarkılarla başlayan gece, Ceceli’nin söylediği hareketli şarkılarla coşkulu bir şekilde devam etti.

Ceceli’nin bateri, darbuka, davul, gitar performansları ile renk kattığı gecede Üsküdar Üniversitesi öğrencileri hareketli şarkılarla yerinde duramadı.

Üsküdar Üniversitesi Dans Kulübü ve Halk Oyunları ekibinin performansları da büyüledi.

Gecede Üniversitenin en aktif kulüpleri sahnede ödüllendirilirken, farklı müsabakalarda derece alan üniversite sporcuları da onure edildi.

Üsküdar Üniversitesi, Mustafa Ceceli ile unutulmaz bir gece yaşadı 2 Üsküdar Üniversitesi, Mustafa Ceceli ile unutulmaz bir gece yaşadı 3

Üsküdar Üniversitesi, Mustafa Ceceli ile unutulmaz bir gece yaşadı 4 Üsküdar Üniversitesi, Mustafa Ceceli ile unutulmaz bir gece yaşadı 5